E-shopy a maloobchody

E-shopům nabízíme možnost vypracování kompletní smluvní dokumentace, včetně obchodních podmínek nebo reklamačního řádu, smluvně nastavujeme jejich odběratelsko-dodavatelské vztahy a řešíme spory se spotřebiteli, zejména jde-li o složité případy reklamací.

Maloobchodům obecně dále nabízíme pomoc v oblasti nabízení a prodeje zboží mimo prostory obvyklé k podnikání, nekalé soutěže, vymáhání pohledávek, nájemního práva.

Kontaktujte nás

Jsme tu pro vás. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy, připomínkami, náměty či poptávkami.

Služby dle oboru podnikání

Mgr. Petr Juráň, advokát, zapsaný v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 11674, IČO: 714 66 282, adresa sídla Čechyňská 439/23a, 602 00 Brno a adresa pobočky Svitavská 2383/1b, 678 01 Blansko.


Informace pro spotřebitele: Česká advokátní komora byla s účinností od února 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.


COOKIES   |   ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


© 2017 Advokátní kancelář JURÁŇ. Created by RAAi.