Co je služba RⓔVIZE?

Služba RⓔVIZE představuje možnost nechat si zkontrolovat, prověřit a případně upravit veškeré smluvní dokumenty, které souvisejí s převodem nemovitostí a které sepsal někdo jiný, to vše on-line, bez nutnosti osobní návštěvy. Nejčastěji jde o případ, kdy klienti, ať již jako prodávající, nebo kupující, realizují prodej své nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře a jsou jim realitním makléřem nebo jeho smluvním advokátem předloženy zpracované smlouvy a další dokumentace.

Jak vše probíhá?

  1. Vyplníte objednávkový formulář. Ten je nezávazný až do odsouhlasení podmínek služby, a to zpravidla e-mailem.
  2. Naše kancelář Vás bude e-mailem, příp. telefonicky, kontaktovat neprodleně po obdržení Vaší objednávky (zpravidla tentýž nebo nejbližší pracovní den).
  3. Upřesníme veškeré nejasnosti, zodpovíme všechny dotazy a Vy potvrdíte, že máte o poskytnutí služby RⓔVIZE opravdu zájem.
  4. Zašleme Vám e-mailem fakturu k zaplacení ceny služby RⓔVIZE ve variantě, kterou si vyberete.
  5. Po ověření zaplacení začneme na Vašich dokumentech neprodleně pracovat. Všechny důležité náležitosti s Vámi projednáme dohodnutým způsobem (telefonicky, e-mailem), upozorníme Vás na možná alternativní znění jednotlivých smluvních ujednání, společně s Vámi zvolíme pro Vás nejvýhodnější a nejbezpečnější variantu.
  6. Zkontrolované smlouvy se všemi úpravami Vám se srozumitelnými instrukcemi odešleme do Vaší e-mailové schránky. Zrevidované smlouvy zpravidla expedujeme ve lhůtě 7 pracovních dnů od zaplacení a dodání všech podkladů.
  7. Pokud si objednáte službu RⓔVIZE ve variantě standard nebo deluxe, projednáme námi navržené změny se všemi zúčastněnými subjekty a případně budeme pokračovat v dalších úpravách až do finální podoby odsouhlasené všemi stranami, nebo do doby, než některá ze stran ukončí jednání před odsouhlasením smluv.
  8. A tím je hotovo!

 

Objednat RⓔVIZE

Ceny

 obsah služby RⓔVIZE BASIC STANDARD DELUXE
 kontrola kupní/darovací smlouvy
 kontrola návrhu na vklad do KN
 kontrola smlouvy o advokátní úschově x
 provedení advokátní úschovy naší AK x + 3000 Kč + 3000 Kč
 kontrola rezervační smlouvy s RK x
 kontrola zástavních smluv x x
 kontrola smlouvy o budoucí smlouvě kupní x x
 jednání s ostatními účastníky x
opakované úpravy dokumentů x
opakované e-mailové a telefonické konzultace transakce s klientem x
kontrola všech uzavíraných smluv v rámci koupě a prodeje nemovitostí od developera (první převod) x x
cena* 4.000 Kč 6.000 Kč 8.000 Kč

 

* všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH
V ceně nejsou zahrnuty správní poplatky za podání návrhu na vklad do KN a hotové výdaje za vyhotovení výpisů z katastru nemovitostí, případně jiné poplatky. Služba neobsahuje možnost osobní konzultace v advokátní kanceláři. Nárok na odměnu vzniká advokátovi v okamžiku provedení služby a není nikterak závislý na skutečnosti, zda budou revidované smlouvy nakonec uzavřeny.

Objednávkový formulář RⓔVIZE

Mám zájem o kontrolu smlouvy.

Mám zájem o variantu služby RⓔVIZE

Online služby

Mgr. Petr Juráň, advokát, zapsaný v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 11674, IČO: 714 66 282, adresa sídla Čechyňská 439/23a, 602 00 Brno a adresa pobočky Svitavská 2383/1b, 678 01 Blansko.


Informace pro spotřebitele: Česká advokátní komora byla s účinností od února 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.


COOKIES   |   ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


© 2017 Advokátní kancelář JURÁŇ. Created by RAAi.