Realitní kanceláře

Vzhledem k zaměření naší kanceláře také na oblast nemovitostí se možnost spolupráce s realitními kancelářemi a realitními makléři přímo nabízí. Poskytujeme plný servis se zpracováním všech obvyklých typů smluv a dokumentů v rámci jednoho realitního obchodu za předem dohodnutou paušální cenu. V ceně je samozřejmě i advokátní úschova kupní ceny, ověření podpisů či osobní účast při podpisu v sídle RK nebo v naší kanceláři. Realitním kancelářím dále nabízíme provedení kompletního právního auditu, kdy prověříme veškeré právní dokumenty (rezervační smlouvy, zprostředkovatelské smlouvy, smlouvy s makléři, pracovněprávní dokumentaci atd.), identifikujeme nedostatky a rizika, navrhneme změny, tyto zakomponujeme do stávající dokumentace, případně vytvoříme dokumentaci zcela novou.

Kontaktujte nás

Jsme tu pro vás. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy, připomínkami, náměty či poptávkami.

Služby dle oboru podnikání

Mgr. Petr Juráň, advokát, zapsaný v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 11674, IČO: 714 66 282, adresa sídla Čechyňská 439/23a, 602 00 Brno a adresa pobočky Svitavská 2383/1b, 678 01 Blansko.


Informace pro spotřebitele: Česká advokátní komora byla s účinností od února 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.


COOKIES   |   ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


© 2017 Advokátní kancelář JURÁŇ. Created by RAAi.